Kontakty

Ing. Pavel Krobot - KP INTERIERY
DŘEVĚNÉ TERASY A PODLAHY

Telefon: 602749024
E-mail: krobot@kp-interiery.cz

Bochenkova 20
746 01 Opava

C1. THERMOWOOD WPC prkna

Terasy TWPC (THERMOWOOD PLASTIC COMPOSITE) jsou vyrobeny z moderní a ušlechtilé směsi dřeva a plastu. Hlavní suroviny jsou dřevěné THERMOWOOD piliny, které vznikají jako vedlejší produkt při opracování THERMOWOODU, smísené s plastickými polymery vysoké kvality.

Fyzické a chemické změny dřeva zapříčiněné tepelnou modifikací způsobují jeho přírodní odolnost proti počasí a hnilobě, a to bez nutnosti přidávat do směsi další chemické látky.

Terasa WPC z dřeva THERMOWOOD

Terasa WPC z dřeva THERMOWOOD

Profil TWPC 26x140mm

Rozměr: 140x26mm

Délka prken: 4000mm, další délky 2000 až 8000mm na objednávku (4-6 týdnů)

Orientační cena: 240,-Kč/bm bez DPH

Více na e-shopu http://www.tropickedreviny.cz/THERMO-WPC-c2_55_2.htm

 

Vstup do E-SHOPU www.TROPICKEDREVINY.cz

C2. WOODPLASTIK prkna NEXTWOOD

C3. Woodplastic prkna FIBERON

Mapa výrobce wpc prken FIBERON-USAKompozitní dřevoplastové WPC terasy od amerického výrobce Fiberon jsou celosvětovou špičkou na trhu kompozitních teras.

Kompozitní terasy Tropics® poskytují možnosti vytvořit jedinečný vzhled vaší terasy.

Jedinečné povrchy s pigmentovaným různorodým zbarvením povrchu, technologie zvýšené protiskluzné úpravy povrchu Micro-Dome, nebo povrchy Perma-Tech, to je to nejlepší z kompozitních teras, to je Fiberon.

Díky jedinečné stabilitě terasy Fiberon se prování instalace na dřevěné podkladní hranoly.

Jednoduchá instalace pomocí neviditelného spoje Cobra®

  • Odolnost proti vlivům počasí
  • Odolávají dřevokaznému hmyzu
  • Bez třísek
  • Recyklovatelný produkt
  • Šetrný k životnímu prostředí

C4. Woodplastic prkna EMO

Mapa výrobce wpc prken FrancieHlavní charakter plných terasových prken EMO spočívá v zabarvení, které je nerovnoměrně rozprostřeno a tím dodává terase přirozenější vzhled dřeva. Nerušený vzhled Vaší terase z prken EMO dodávají skryté nerezové klipy. Prkna jsou k dodání ve dvou barevných odstínech: Teak a Palisandr. Jsou stálobarevná a odolná vůči UV záření. Dřevoplastová prkna se neštěpí, a tudíž netvoří žádné nebezpečené třísky. Jsou odolná vůči smyku (uklouznutí). WPC materiál neobsahuje žádné toxické látky. Podlahová prkna EMO nevyžadují žádné každoroční moření či olejování (fungicidy nebo insekticidy), jako je tomu u dřevěných prken.Jedná o woodplastic plná terasová prkna s obsahem 40% kvalitního HDPE polymeru a 60% dřevěných pilin.

MASSARANDUBA detail